18 Şubat 2011 Cuma

DEKOLTECİ HOCA

Çok kızdı herkes ilahiyatçı hocaya! “Dekolte giyene tecavüz sürpriz sayılmaz!” dediği için! Oysa haksız mıydı? Biraz düşünürsek haklı olduğunu da anlarız!
İnsan kadının saçının telinden tahrik olup, bununla da kalmayıp, cinsel dürtülerine engel olamıyorsa eğer; hocanın sözlerine kızmak niye?
Kadının örtünmesi sorununun kadının değil tersine erkeğin sorunu olduğu bir kez daha doğrulanmış oldu böylelikle!
Saç teli bile erkek denen yaratığın aklını başından almaya yetiyorsa, geri kalanların erkeği azgın boğaya çevirmesi şaşırtıcı olmamalı!

Gördük ki; “tecavüzcü hoca” beklediği desteği görmedi. Sevinebiliriz! Başta YÖK Başkanı olmak üzere üniversitesinin rektörü zaman yitirmeksizin haddini bildirdiler dekolteci hocaya.

Düşünmeden edemedim! Türkiye neden dünyanın 16. büyük ekonomisi, neden cep telefonunda ve civatasını üretemediği her türden teknoloji ürününde baş tüketici diye!
Yanıtı bu tartışmada buldum

Bir benzetmenizin ya da aykırı düşüncenizin 301’den yargılanmanıza yettiği bu ülkede dekolteci hoca belki de toplumsal barışı kurmak adına tepki çeken sözleri ile “örtünün” demek istemiş de olabilir.
Örtünün de ırzınıza geçilmesin.
Örtünün de başınıza her türden bela gelmesin!

Bakıyorum da hemen her kesimden herkes hocanın üzerine çullanmış durumda!
Oysa onun suçu var mı? İklim, koşullar ve ortam tam da elverişli konuma gelmişken tutamayıp kendini “kral çıplak” deyiverdi…
Geçmişte birilerinin “bu memlekete komünizm gerekiyorsa onu da biz getiririz” dediği gibi sakın bugün birileri “dekolteci hocanın rol çalıyor oluşundan rahatsızlık duyuyor olmasınlar!


Ceyhun BALCI, 18.02.2011

Kaynak: Vatan ve Emek cephesi

--

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder