23 Eylül 2014 Salı

5. YAŞGÜNÜMÜZ

Bugün itibariyle blog yaşamında 5 yılı doldurmuş olduk. 156 takipçi ve 424.000 sayfa görüntüsü ile bloğum, kardeşi “Sözler” ile yaşamaya devam ediyor.

Sürekli takipçi olmasa da aralıklarla gelen dostlarımızla birlikte büyük bir aileyiz sanırım. Hemen her gün bir şekilde mutlaka izlemeye çalıştığım pek çok dostun ziyareti benim için olmazsa olmazlar haline geldi.

Yorumsuz da olsa izlemeye aldığım tüm blog dostlarımı ziyaret etmeyi ve hemen her gün pek çok yeni bilgiler öğrenmeyi seviyorum. Daha nice yıllar yazma ve okuma sevinci içimizden eksik olmasın.

Yaş günü kutlarız da hediyemiz olmaz mı? Blogda zaman zaman verdiğim hediyelerin veriliş temaların sürekli değişik olmasını arzuladığımdan bu kez de farklı ve biraz katılımcı bir hediye çekilişi yapayım dedim.

5. yaş günü dolayısıyla 2 dost okurumu kitap hediyesi ile ödüllendireceğim. Yalnız bu kez kazananların aşağıdaki isimlerden istediği yazarı seçmesi şansı olacak. Eğer istediği yazardan okuduğu kitaplar var ise bunları belirterek farklı bir kitap olmasını sağlayabilecek. Türk Edebiyatından 5 ve Dünya Edebiyatından 5 olmak üzere toplam 10 yazarı aşağıdaki gibi listeliyorum;

Orhan Kemal, Mario Levi, Sunay Akın, Ayfer Tunç, Sabahattin Ali, Umberto Eco, İsabel Allende, Stefan Zweig, Dostoyevki ve Jack London

Çekilişimiz, blog dünyasının en az şart taşıyan çekilişi. Tek şartımız yorum kutusuna isim bırakmak. 29 Eylül Pazartesi günü sabah saatlerine kadar bırakılacak yorumlar çekilişe katılacaklar arasında iki kişi yazar seçme hakkına sahip olacak. Tüm dostların desteğini bekliyorum.

9 yorum:

 1. Kutlu olsun yaş gününüz. Daha nice yaşlara, nice güzel yazılara :)

  YanıtlaSil
 2. SEVEREK VE YENİ YAZILARINI BEKLEYEREK TAKİP ETTİĞİM BİR BLOG..NİCE YAZILARA İNŞALLAH.

  YanıtlaSil
 3. Bu kaliteli blogun nice seneler devam etmesi dileğiyle 5.yaşı kutlu olsun. :)

  YanıtlaSil
 4. nice 5 yaşlarınız , uzun bir yazın hayatınız olsun...:)

  YanıtlaSil
 5. Gün bitmeden kutlayayım..Nice güzel yazılarınızı yayınlayacağınız senelere diyorum bende....

  YanıtlaSil
 6. Merhaba Mehmet Bey..

  Çok eğlenceli olmuş yazınız..
  Nice harika tanıtımlarınız ve aydınlık yazılarınızla...

  YanıtlaSil
 7. Başucu bloğunuzu, bir kez daha kutlarım.

  YanıtlaSil
 8. Severek takip ettiğim bu güzel bloğu daha nice yıllar takip edebilmek dileğiyle...

  YanıtlaSil
 9. 15, 25. seneleri de kutlamak dileğiyle

  YanıtlaSil