7 Eylül 2015 Pazartesi

BUGÜN YAZAMAYACAĞIM...

Utanıyorum Şehidim, Utanıyorum. Yemekten, İçmekten,
Senin Annen Ağlarken Gülmekten Utanıyorum!
Sanma ki Unutuyor, Unutturuyoruz.
Unutanları barındırmaktan utanıyorum.
Sen vatan için bizim için şehit olurken,
Seni Görmezden Gelenlerden Utanıyorum..(*)
(*)http://karamelek.page.tl/%26%23350%3Behit-S.oe.zleri.htm

6 yorum:

 1. Merhabalar.

  Hepimiz kan ağlıyoruz, ama bu işe bir DUR! diyemiyoruz. Şehidimizin biri de bir, bini de birdir. Azlığı ya da çokluğu değildir bizi harekete geçiren.

  Bu vatanın bütünlüğü korumak, milletin can ve mal güvenliğini sağlamak uğruna şehit olan tüm güvenlik görevlilerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet, necip Türk milletine sabr-ı cemil ihsan eylemesini ve yüreği yananların da acılarını hafifletmesini niyaz ederiz.

  Selam ve dualarımla.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Suskunlukla, hoşgörüyle, görmezden gelerek, halkı aldatarak, boş vaatlerle oyalayarak, yıllarca oyalanarak getirildiğimiz bu noktada yine bedel ödemek niye benim insanıma düşüyor. Söylenene inanmaktan başka suçu olmayanlar neden kan veriyor, dediğimizde kanımca durup düşünmeliyiz. İnanmak yeterli miydi? Düşünmek, muhakeme etmek ve bunlara prim vermemek gerekmiyor muydu?
   Ocağına ateş düşenlere Allahtan sabır diliyorum.
   Ama
   Sıra bize gelene kadar suskunluğumuz devam edecek mi?
   Sevgi ve en derin saygılarımla.

   Sil
 2. sözün bittiği nokta.. nasıl bir Türkiye bırakacağız evlatlarımıza aklım almıyor..Nasıl bir acıdır evlat acısı düşünmek bile istemiyorum..Ben düşünmeye bile dayanamıyor ken o analar babalar nasıl dayanıyor..Offf... :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne yazık ki bugün de 12 şehidimiz var. Çok zor günlerden geçiyoruz. Böyle günler dostun düşmanın hainin satılmışın belli olduğu günler. Söylense de acılarına ortak olabilmek şansımız yok, ama ulus olarak dik durarak bu çapulcu sürüsünü geriletme ve yok etme şansımız var.
   Yeter ki birlik olalım.
   Sevgi ve en derin saygılarımla.

   Sil
 3. Yanıtlar
  1. Bugünlerde sık sık hatırlamak ve söylemek gerekiyor. Sevgi ve saygılarımla.

   Sil